Reprezentanti pokračují v přípravě na ME 2014

Další část náročného programu přípravy na ME 2014 absolvovali reprezentanti o víkendu v Kolíně.

Reprezentace má za sebou další díl přípravy na ME 2014

Seniorská reprezentace absolvovala náročnou přípravu v Kolíně před blížícim se Mistrovství Evropy 2014 v Portugalsku

Seniorští reprezentanti absolvovali další část přípravy

O víkendu 20.-22.června se konalo v Kolíně soustředění seniorské reprezentace před blížícím se Mistrovstvím Evropy 2014, které se bude konat na přelomu října a listopadu v portugalském městě Maia nedaleko Porta.

O ME U21, které zanedlouho vypukne v Olomouci vědí i čtenáři 5plus2

S reportérem Danielem Sitkem si o nadcházejícím ME v Olomouci a o korfbalu obecně popovídala Nikola Trefná a Ondřej Sládek z reprezentačního výběru.

Trenéři reprezentace seniorů a U21 jsou spokojeni - v přípravných zápasech češi nedali šanci maďarům

Hala VUT v Brně hostila o víkendu sérii přátelských zápasů mezi národními výběry ČR, Maďarska a ČR do 21 let. Pro seniorský výběr byly tyto zápasy začátkem přípravy na podzimní ME v Portugalsku. Mladý výběr ČR do 21 let má svůj vrchol na ME v domácím prostředí v Olomouci v červenci.