Vítězem Poháru svazu 2017 v korfbalu4 je Znojmo

Historicky první turnaj ve čtyřkovém korfbalu v seniorské kategorii se dnes konal v Brně Bohunicích, kam se sjelo devět družstev, která usilovala o Pohár svazu 2017. První koš turnaje vstřelila domácí hráčka Martina Weissová v zápase KK Brno proti Kutné Hoře a de facto tak odstartovala celý korfbalový den ve znamení korfbal4.

Reprezentanti pokračují v přípravě na ME 2014

Další část náročného programu přípravy na ME 2014 absolvovali reprezentanti o víkendu v Kolíně.

Reprezentace má za sebou další díl přípravy na ME 2014

Seniorská reprezentace absolvovala náročnou přípravu v Kolíně před blížícim se Mistrovství Evropy 2014 v Portugalsku

Česká olympijská nadace

Česká olympijská nadace během půldruhého roku své existence podpořila na 400 dětí ze všech krajů ČR, jimž ve sportování brání nedostatek finančních prostředků. Protože sport nesmí být výsadou bohatých, rozděluje nadace za pomoci olympijských medailistů prostředky jednotlivým sportovcům od 6 do 18 let, kteří vyrůstají v sociálně slabších rodinách nebo v sociálních ústavech.

Mistrem Afriky je opět Jihoafrická republika

Mistrovství Afriky 2014 vyvrcholilo finálovými zápasy, ve kterých se střetly celky na prvním a druhém místě po odehrání základní skupiny – tedy neporažená Jihoafrická republika a Zimbabwe, které chtělo potrvdit svou rostoucí výkonnost i aktuální formu. V zápase o třetí místo pak vyzvala Zambie Malawi.