Vítězem Poháru svazu 2017 v korfbalu4 je Znojmo

Základní část ovládla družstva SK RG Prostějova a MS Znojma, která tak s předstihem postoupila do semifinále. O jejich soupeřích se rozhodoval ve čtvrtfinálových utkáních, které přinesly asi nejlepší a nejvyrovnanější souboje celého dne, v nichž po heroickém výkonu PKC Náchod porazil KCC Sokol České Budějovice a KK Brno Kutnou Horu, když po třech čtvrtinách byl stav i tohoto utkání vyrovnaný.

Semifinálové duely pak přesvědčivě ovládly nejlepší týmy základní části a s přehledem postoupily do finálového souboje, v němž Modří sloni ze Znojma nedali hanáckému týmu žádnou šanci a výborným kolektivním výkonem vybojovali cennou trofej. V souboji o bronz PKC Náchod předvedl další fantastický výkon, porazil domácí tým KK Brno a vybojoval největší úspěch náchodského korfbalu v seniorské kategorii.

Konečné pořadí:

1.MS YMCA Znojmo 1

2.SK RG Prostějov

3.PKC Náchod

1. KK Brno
  2. KCC Sokol České Budějovice
  3. SK Respo Kutná Hora
  4. MS YMCA Znojmo 2
  5. KK Brno Nový Lískovec
  6. KC ZŠ Šenov

Nejlepší střelci turnaje:

1. Patrik Nguyen                MS YMCA Znojmo 1                       17košů